بلاگ

۱۱۶۹

ویلایاب محبتی

یکی از مکان های فوق العاده دیدنی شمال که کمتر درباره اش صحبت شده دریاچه ویستان بره سر واقع در گیلان است. دریاچه ویستان که به استخر ویستان و دریاچه بره‌ سر هم معروف است  یکی از جاذبه های طبیعی و مناطق گردشگری منطقه ی خورگام رودبار محسوب می شود.

این دریاچه در دل جنگل و کوه های پوشیده از درخت قرار گرفته که دور از دسترس بودن آن باعث ایجاد طبیعتی بکر و تمیز شده است و آن را مانند نگینی میان انبود درخان به نمایش میگذارد.

این دریاچه که گفته میشود احتمالا بر اثر زلزله به وجود آمده است در تمام فصول سال پر آب است و آب آن از آب های زیرزمینی و آب های جاری تامین میشودو مثل اکثر دریاچه ها طولی حدود ۳۲۰ متر و پهنای ۱۰۰ متری دارد. عمق آن هم نسبتا زیاد است و به ۱۰۰ متر میرسد.

این منطقه کوهستانی دارای بهار های خنک و تابستان های گرم و ملایم است. اما زمستان های بسیار سردی دارد که باعث یشود مقصد مناسبی برای گردشگران درپاییز و زمستان نباشد.

گونه های مختلفی از جانوران اعم از پرندگان ، حیوانات، آبزیان و حشرات اطراف این دریاچه را به عنوان زیستگاه خود انتخاب کرده اند؛ در بازدید از این مکان ممکن است شاهد حیواناتی چون تیهو، بلدرچین، کبک، قمری، موش خرما، گراز، روباه و … باشید.

از فعالیت های تفریحی محبوب منطقه میتوان به قایق سواری، پیک نیک و عکاسی، ماهی گیری، کمپینگ و اقامت اشاره کرد اما در نظر داشته باشید از آنجایی که این منطقه کاملا دئر از دسترس است برای استفاده از امکانات رفاهی باید در اقامتگاه های محلی یا در هتل های شهرهای اطراف اقامت کنید.

ویلایاب محبتی
رهن و اجاره
خرید و فروش بدون واسطه ملک در شمال کشور
معاوضه با ملک تهران و خودرو و…
کافیست باما تماس بگیرید
مورد توجه مشکل پسندان
درهر رنج قیمتی ویلای مورد علاقه خود را از ما بخواهید
حامد محبتی : ۰۹۱۱۱۲۰۵۷۹۷
پل های ارتباطی ما
آدرس کانال تلگرامی ما:
https://t.me/villayabmohabati
آدرس سایت ما :
www.villayabmohabati.ir
ادرس پیج اینستاگرام ما :
http://instagram.com/villayabmohabati

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Compare Properties

مقایسه (0)