بلاگ

۲

ویلایاب محبتی

در ۵ کیلومتری شمال روستای چلندر این دریاچه در میان جنگلی انبوه پهن برگ قرار گرفته است، طول دریاچه حدود ۷۰۰ متر و عرض آن ۳۰۰ متر است.

این دریاچه ی مرموز مانند اسمش ظاهری مرموز نیز دارد؛ در نگاه اول شما فکر میکنید که درختان در این دریاچه به صورت برعکس رشد کرده اند. آب دریاچه بسیار زلال است که باعث میشود انعکاس درختان داخل دریاچه بر روی آب بر زیبایی های این دریاچه بیافزاید.

تنه های خشک شده درختانی که در دریاچه قرار دارند به درختان مرده مشهورند. که میتوان از آن به عنوان دلیل اصلی محبوبیت این دریاچه نام برد.

چرا لقب دریاچه ارواح را به این دریاچه داده اند؟

به دلیل ظاهر وهم انگیز این دریاچه بسیاری از محلی ها هنوزمعتقدند این دریاچه محل استقرار ارواح است که البته مردمی که امروزه در اطراف این دریاچه زندگی میکنند هرگز نشانه ای از ارواح ندیده اند اما در بسیاری از روزها صدای حیوانات وحشی از این دریاچه شنیده میشود و همچنین در اکثر روزهای سال فضای دریچه مه گرفته است. این دو عامل را با ظاهر عجیب دریاچه ترکیب وهم انگیزی میسازد.

مسیر خطرناک این دریاچه

اگر قصد سفر به این دریاچه را دارید خود را برای مسیری سخت و خطرناک آماده کنید زیرا شما با خطر عبور از جنگل و مواجه شدن با حیئانات وحشی روبرو هستید. هیچ وقت در فصل پاییز به این دریاچه سفر نکنید زیرا به دلیل نامناسب بودن مسیر احتیاط بالایی میطلبد.

با تمام این اوصاف سالیانه بسیاری از مردم از نقاط مختلف ایران از این دریاچه بازدید کرده و سفری هیجان انگیز را تجربه میکنند.

ویلایاب محبتی
رهن و اجاره
خرید و فروش بدون واسطه ملک در شمال کشور
معاوضه با ملک تهران و خودرو و…
کافیست باما تماس بگیرید
مورد توجه مشکل پسندان
درهر رنج قیمتی ویلای مورد علاقه خود را از ما بخواهید
حامد محبتی : ۰۹۱۱۱۲۰۵۷۹۷
پل های ارتباطی ما
آدرس کانال تلگرامی ما:
https://t.me/villayabmohabati
آدرس سایت ما :
www.villayabmohabati.ir
ادرس پیج اینستاگرام ما :
http://instagram.com/villayabmohabati

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Compare Properties

مقایسه (0)